Hayalinizdeki düğünü nasıl gerçekleştirebileceğimiz hakkında sohbet etmek isteriz. !

Alpares Davet Organizasyon, 2004 yılında kurularak Bahçelievlerde 30 m2lik mütevazi bir ofiste sektöre ilk adımlarını atmıştır. İşine verdiği önem ve gösterdiği hassasiyet doğal olarak başarıyı da beraberinde getirmiş, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar sonucu her geçen gün müşteri portföyünü genişleten Alpares Davet Organizasyon; profesyonel kadrosu, disiplinli çalışma prensibi ve kendine has özel tasarımlarıyla kısa sürede sektöre yön veren öncü bir firma haline gelmiştir.

Şu anda Şenlikköy Mahallesi Ekşi Nar Sokak Numara 15/4 Florya Bakırköy adresimizde devam etmekteyiz

Müşteri taleplerine göre kişiye özel konseptler geliştiren Alpares Davet Organizasyon; düğün organizasyonu başta olmak üzere, sünnet düğünü, söz-nişan-kına gecesi, özel davet, kokteyl, catering, açılış, bayi toplantısı, okul mezuniyeti, fuar, festival ve benzeri organizasyonlar konusunda faaliyet göstermektedir.

Tüm hizmetlerimizi, İstanbuldan Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmemizin yanında yurt dışına da hizmet verebilmekteyiz. Aynı zamanda firmamızın, sektördeki diğer organizasyon şirketlerine konsept geliştiren, üreten, kiralayan ve satan bir alt yapı özelliği de mevcuttur.

Alpares Davet Organizasyon, kısa adı OFİDER olan Organizasyon Firmaları Derneğinin kurucu üyesidir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 1002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgelerine sahip olan firmamız her zaman için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışını benimsemiş ve bunu ilke edinmiştir

Telefon

0 (212) 441 03 18

E-Mail

info@alpares.com

Adres

Şenlikköy Mahallesi Ekşinar Sokak Nu:15/4
Bakırköy/İstanbul 34153

Web Gelistirme Vizayn Yazılım