Dekorasyon Trendleri

2022'de de düğünlerin odak noktası samimiyet ve eğlence! Halılar, koltuklar, bahçelere taşıyor; mekanın her bir köşesi eğlence için ayrılıyor. Çiftler artık mekanın kokusunu dahi planlayabiliyor. Çevre dostu detaylara ilgi bu yıl da yoğun. İşte 2022 düğün organizasyon trendleri!

Mikro Düğünler

Son yıllarda düğün trendlerinde öne çıkan sadelik akımı organizasyonlarda da etkisini gösteriyor ve bu yıl butik ve samimi düğünler trendler arasındaki yerini alıyor. Konuk sayısı az, en yakınların davet edildiği, samimi ve eğlenceli düğünler, 2021'de olduğu gibi 2022’de evlenecek çiftlerin tercihi oluyor.

Hafta İçi ve Gündüz Organizasyonları

2021’de başlayan hafta içi ve gündüz düğünlerine ilgi 2022’de de trendler arasındaki yerini alıyor. Davetli sayısının az olması, bu organizasyonların gerçekleştirilebilir olmasını kolaylaştırıyor. Mekanların bu zamanlarda programının hafta sonu günlere ve akşam saatlerine kıyasla daha müsait olması ve uygun fiyat seçenekleri sunması da hafta içi ve gündüz düğünlerine ilgiyi artırıyor.

Çok Günlük Organizasyonlar

İlla şehir dışında olmasına gerek yok! Düğününüzü planlarken bunu birkaç güne yaymaya ne dersin? Herkes şehirdeyken, düğün öncesi ve sonrası etkinlikleri planlama fırsatını yakalayabilir. Konukların yalnızca düğün gününde sizinle kutlama yapmalarına değil, aynı zamanda arkadaşlarınız ve ailenizle bazı ek anılar yaratmalarına olanak tanıyan üç günlük bir hafta sonu deneyimine sahip olabilirsiniz.

Çevre Dostu Düğünler

Son dönemlerde çiftler sorumlu bir şekilde ev sahipliği yapmanın yollarını arıyor. Bu da israfı azaltmak ve olabildiğince çevre dostu olmaya çalışmak anlamına geliyor. Düğün mekanları daha yeşil hale geliyor, çiftler ise tercihlerini havayı temizleyen bitkiler, kurutulmuş çiçekler, plastik yerine kağıt pipetler sunmak gibi daha hassas seçeneklerden yapıyor. Hediyeliklerde ise saksılı çiçekler, fidanlar, tohumlu ürünler öne çıkıyor.

Telefon

0 (212) 441 03 18

E-Mail

info@alpares.com

Adres

Şenlikköy Mahallesi Ekşinar Sokak Nu:15/4
Bakırköy/İstanbul 34153

Web Gelistirme Vizayn Yazılım